Onze partner: Nobelprijswinnaar Denis Mukwege

Gisteren opende Sakife in het Federaal Parlement, een expo over het lot van vrouwen in Oost-Congo waarin ook het werk van Mamas for Africa aan bod komt. Tijdens de opening ontmoetten we Nobelprijswinnaar Dr. Denis Mukwege. Een partnerschap om trots op te zijn!

Partnerschap: bij gynaecologische problemen of complicaties biedt Mamas for Africa de eerste zorgen. Maar voor verder onderzoek en medische ingrepen werken we samen met het Panzi ziekenhuis van Dr. Mukwege en met enkele andere ziekenhuizen in de regio.

Dankzij onze goede band met Dr. Mukwege ontvangen onze patiënten in Panzi gratis medische - en kwaliteitsvolle! - zorgen.

Belangrijk: zonder de tussenkomst van Mamas for Africa zouden deze vrouwen geen toegang hebben tot noodzakelijke gezondheidszorg, door armoede en maatschappelijke uitsluiting.